KONTAKT

Instalacje fotowoltaiczne

Pompy ciepła

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

730 381 081

biuro@system-eco.pl

OFERTA

FAQ

Wszystkie artykuły

Klimatyzacja

Uprawnienia

Współpracujemy z największymi producentami oraz hurtowniami z branży klimatyzacyjno- wentylacyjnej, co pozwala nam uzyskiwać dla naszych Klientów najkorzystniejsze ceny.

W zależności od Państwa potrzeb, posiadamy w ofercie modele urządzeń przeznaczone do rożnych zastosowań i typów pomieszczeń. Część z nich rekomendowana jest dla punktów usługowo-handlowych lub biur, część dla obiektów gastronomicznych i hotelarskich, a jeszcze inne stanowią doskonałe rozwiązanie dla zwiększania wygody przebywania w obrębie domów i mieszkań. Obszerność naszego asortymentu pozwala również indywidualnie dobrać parametry dodatkowo zwiększające funkcjonalność klimatyzatorów, wybieranych przez użytkowników. Wśród nich znajduje się m.in.: filtrowanie powietrza, optymalizacja poziomu wilgotności czy możliwość zaprogramowania pożądanego harmonogramu pracy.

 

Posiadamy Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, uprawniający nas do instalowania, konserwacji zarządzania instalacjami klimatyzacyjnymi.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

ZAPYTAJ O WYCENĘ

TEL.

730 381 081

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Darmowa wycena

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

Sprawdź co wyróżnia naszą ofertę

Korzyści z zamówienia klimatyzacji w System Eco

Kompleksowe podejście, szybki czas realizacji, duże doświadczenie, to coś co niezmiennie wyróżnia nas na rynku. Doradzimy Ci najlepszy typ klimatyzacji, zajmiemy się wyceną, pomiarem oraz montażem. Poprowadzimy również pełną obsługę serwisową i dokonamy niezbędnych napraw gwarancyjnych, a także pogwarancyjnych.

Podczas montażu urządzeń wielką wagę przykładamy do estetyki, czystości prowadzonych prac oraz czasu realizacji. Nasze ekipy monterskie wyposażone są w profesjonalne narzędzia i urządzenia niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji.

System Eco

współpracuj z najlepszymi

Ogrzewanie | Chłodzenie | Energia słoneczna