KONTAKT

Instalacje fotowoltaiczne

Pompy ciepła

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

730 381 081

biuro@system-eco.pl

OFERTA

FAQ

Wszystkie artykuły

Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego to rozwiązanie, na które w Polsce do końca wrzesnia 2021r zdecydowało się ponad 700 tysięcy gospodarstw domowych. Dlaczego ? To wlłaśnie dzięki prywatnej mikro elektrowni możesz uniezależnić się od nieustannie rosnących cen energii i jej dystrybucji. Decydując się na fotowoltaikę w domu jednorodzinnym zaczynasz korzystać z prądu w pełni ekologicznego, pochodzącego z idnawialnego i niewyczerpanego źródła jakim jest słońce. Właściwie dopasowana instalacja fotowoltaiczne pokrywa 100% zapotrzebowania w energię elektryczną domu, dzięki czemu posiadacze takich instalacji ograniczyli dotychczasowe wydatki na rzecz zakłądu energetycznego naweto do 90% płacąc tylko tzw. opłaty licznikowe. Warto dodać, że czołowi producenci modułów fotowoltaicznych skonstruowali je z materiałów pozwalających na ich efektywne uzytkowanie minimum 25-30 lat. Odpowiednio wykonana instalacja PV produkuje prąd codziennie, przez cały rok także w przypadku gorszych warunków pogodowych. Optymalnie dobrana instalacja fotowlltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego

Fotowoltaika dla domu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych. To właśnie dzięki, instalacji fotowoltaicznej można zaoszczędzić na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia! Co więcej, decydując się na fotowoltaikę w domu jednorodzinnym, dostajemy gwarancję, korzystania z prądu w 100% ekologicznego, pochodzącego z odnawialnego źródła jakim jest słońce. Właściwie dopasowana fotowoltaika jest w stanie pokryć zapotrzebowanie na prąd w domu pozwalając tym samym na zmniejszenie rachunków za energię nawet o około 90%. Oszczędności jakie wynikają z zamontowania paneli słonecznych są tym większe, im więcej prądu zostanie przez nas zużyte. Warto dodać, że panele fotowoltaiczne dla domu są tak skonstruowane, że mogą wydajnie pracować nawet w trudnych warunkach atmosferycznych przez wiele lat, dostarczając tym samym czysty i tani prąd. Dzięki fotowoltaice właściciele domów jednorodzinnych mogą być całkowicie niezależni od cen i dostaw prądu, wykorzystując tylko i wyłącznie własną, ekologiczną energię pozyskana przez instalacje fotowoltaiczną. Jesteśmy rzetelną firmą, działającą głównie w północno-centralnej Polsce. Od lat planujemy, montujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę.

Fotowoltaika dla firm – niezależność energetyczna

Dystrybutorzy energii nieustannie podwyższają ceny prądu i jego dystrybucji. Dotykają one nie tylko gospodarstwa domowe ale także przedsiębiorstwa. Co zrobić, by się przed tym uchronić? Odpowiedź jest jedna - fotowoltaika dla dużych i małych firm. Twoja firma może stać się posiadaczem własnej elektrowni a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie mogła przeznaczyć np. na dalszy rozwój, innowacje i nowe technologie. Dzięki czemu firma może stać się bardziej konkurencyjną przy okazji zaliczając się do elitarnego grona przedsiębiorstw dla których dbałość o środowisko ma znaczenie. Sprawdź ile Twoja firma potrzebuje prądu a my sprawimy, że będziesz go mieć za darmo. Instalacje fotowoltaiczną możesz nabyć w korzystnym leasingu dla firm i odliczyć podatek VAT.

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnika

Inwestycja w fotowoltaikę to decyzja w niezależność energetyczną każdego gospodarstwa rolnego. Zgodnie z art. 13. ust. 1 Ustawy o podatku rolnym, każdemu podatnikowi rolnemu, czyli także takiemu, który rozlicza się na zasadach ryczałtu przysługuje ulga inwestycyjna z tytułu zakupu urządzeń i instalacji wytwarzających energię z naturalnych źródeł jakim jest słońce. Polega ona na odliczeniu 25% wartości instalacji w podatku rolnym . Ulga ta jest dziedziczona i można ją rozliczać do 15 lat.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

TEL.

730 381 081

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Darmowa wycena

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

System Eco

współpracuj z najlepszymi

Ogrzewanie | Chłodzenie | Energia słoneczna

Elementy instalacji fotowoltaicznej

1

Panele fotowoltaiczne z krzemu

Dzięki nim zachodzi reakcja fizyczna przekształcająca promienie w czystą energię słoneczną.

2

Inwerter (falownik)

"Mózg" Twojej instalacji - przetwarza prąd stały na prąd zmienny i umożliwia przechowywanie energii w Zakładzie Energetycznym.

3

Zabezpieczenie AC/DC

Chronią przed przepięciami atmosferycznymi i zabezpieczają budynek przed zwarciami zarówno ze strony instalacji, jak i sieci energetycznej.

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Systemy PV są w pełni bezpieczne i niezadowne 

Nie będziesz się musiał o nic martwić, instalacja jest bezobsługowa. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń oraz uziemień.

Będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok

System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu.

Inwestycja zwróci się bardzo szybko

W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, miejsca zamieszkania oraz powierzchni dachu inwestycja zwróci się w ciągu 5-7 lat.